Letní prázdniny ve Vratislavicích 2022

Tradiční formát táborů příměstského typu, na který jste byli doposud zvyklí, jsme po zkušenosti z loňského roku opět rozšířili o tábor pobytový. Z letošní nabídky táborů s různými tématy a časovými formáty si tak vybere opravdu každý.

Rodiče, kteří nemohou trávit se svými dětmi celé léto, zcela jistě potěšíme informací, že všechny tábory podpoříme příspěvkem ve výši 1200,- Kč. Podmínkou poskytnutí příspěvku je trvalé bydliště přihlašovaného dítěte na území Vratislavic nad Nisou. Kapacita jednoho týdenního turnusu příměstského tábora je stanovena na max. 30 dětí, pobytový tábor bude složen z maximálního počtu 64 dětí. Všechny typy táborů jsou koncipovány pro věkovou kategorii 6 – 15 let.

Přihlašování na všechny tábory je spuštěno od úterý 15. února 2022 a proběhne online. Bližší informace naleznete přímo v popisu jednotlivých táborů.

Přímé odkazy na online přihlášení:

Pobytový tábor v Českém ráji

https://danielytabor.cz/

Musictime

https://www.musictime.cz/verejnost/prihlasky/tabor

ARA

https://www.ara-agentura.cz/info-tabory-vratislavice-primestske/

SportKids

https://www.sport-kids.cz/sportovni-krouzky-a-tabory/primestsky-cyklo-sportovni-tabor-pro-deti-od-6-do-15-let-s-dotaci-mestskeho-obvodu-vratislavice-nad-nisou-2022/

 

###message