K čemu slouží Mobilní Rozhlas

Mobilní Rozhlas kombinuje možnost rozesílek SMS zpráv, hlasových zpráv a e-mailů, čímž umožňuje přímou komunikaci mezi Úřadem městského obvodu a občany Vratislavic nad Nisou. Důležitá zpráva vás tedy zastihne, ať už jste kdekoli.

Jak se zapojit

Stačí se do systému zaregistrovat a nastavit si preference toho, jaké informace chcete z Úřadu městského obvodu získávat. Registrovat se můžete online na webu https://www.mobilnirozhlas.cz/registrace, přes aplikaci v telefonu, nebo vyplněním tištěného formuláře na Úřadu městského obvodu - Vratislavice nad Nisou.

Díky zapojení do systému budete moci dostávat důležitá upozornění. Pokud například ve vaší ulici bude plánována odstávka, dostanete o ní informaci přímo na telefon v podobě SMS. Občany, kterých se odstávka netýká, naopak žádné zprávy obtěžovat nebudou.

Kromě praktických upozornění na odstávku, havárii nebo blokové čištění je Mobilní Rozhlas skvěle využitelný i v případě krizových situací. Vedení Vratislavic nad Nisou může občany varovat před nebezpečím a zároveň od nich získávat zpětné reakce.

Podstatou Mobilního Rozhlasu je, aby se potřebné informace vždy dostaly k příjemci. Zapojte se a ujistěte se, že Vám již z dění ve Vratislavicích nad Nisou nic neunikne.

Mobilní aplikaci lze stáhnout zde: https://samosprava.mobilnirozhlas.cz/mobilni-aplikace

###message