Velikost textu: A A A

Velká technika

 

MERCEDES-BENZ U400 Unimog

MERCEDES-BENZ U400 Unimog
Příslušenství:
  • Zametač FAUN
  • Radlice SCHMIDT
  • Sypač SCHMIDT STRATOS
Mutifunkční nosič nástaveb Mercedes-Benz Unimog byl zakoupen nejen jako pomocník při zimní údržbě, ale i po zbytek roku. K tomu mu napomáhají boháté možnosti zakoupených nástaveb jako je cisterna, zametač apod..

New Holland T 5050

ZETOR 6341
 
Nový traktor New Holland T 5050 je oporou TS. Slouží k sekání velkých travnatých ploch, frézování pařezů, odvoz odpadu a listí a v neposlední řadě hlavně v zimní údržbě.

MULTICAR M26

MULTICAR M26
 
V této chvíli je zobrazený vůz nejstarším ze tří kusů tohoto typu vozidla na TS. Jedná se o model MULTICAR M26, který je osazen motorem IVECO o obsahu 2800 cm3 a ve službách je od roku 2000.

Technické parametry:


MULTICAR M26

MULTICAR M26
 
Na podzim roku 2009 byl dokoupen poslední kus M26, včetně nového sypače a přední radlice.Tím byla dokončena poslední fáze renovace flotily typu M26, která je základním prvkem zimní údržby v katastru Vratislavic n/N. Již od založení TS byl typ tohoto vozu, základním stavebním prvkem celého vozového vybavení TS.

Technické parametry:


MULTICAR M30 ALD FUMO/Double cab

MULTICAR M30 ALD FUMO/Double cab
 
Jedním z posledních nováčků ve vozovém parku TS se stal vůz M30 FUMO. Tato pětimístná verze byla zakoupená mimo jiné k usndnění přepravy brigádníků v letních měsících.

Technické parametry:


MITSUBISHI L200-Double cab

MITSUBISHI L200-Double cab
 
Vozidlo Mitsubishi L200 je nojnovější vozidlo ve vozovovém parku TS. Nákupem tohoto vozidla byla vyplněna mezera, kterou byla potřeba zásahového vozidla. Toto vozidlo operativně slouží k vyprošťování zapadlých vozidel, ale především se stalo oporou při stále častějších kalamitních stavech, kde vyjíždí k uvolňování komunikací.

Technické parametry: