Velikost textu: A A A

Malá technika

 

ČICHO

ČICHO
 
ČICHO je jeden z prvních revolučních kroků zastupitelstva MO-Vratislavice, které tento vůz užívaný k čištění chodníků zakoupili pro tehdy skoro čerstvě založené Technické středisko ve Vratislavicích zhruba v roce 1994.

GEHL SL-3825 SX

GEHL SL-3825 SX
 
 

ISEKI 2120

ISEKI 2120
 
Narozdíl od Carrara byl tento typ malotraktoru pořízen především jako pomocník v období zimní údržby na ošetřování ploch chodníků.

Využití:
léto - svoz posekané trávy
zima - údržba chodníků


ANTONIO CARRARO SP 4400 HST

ANTONIO CARRARO SP 4400 HST
 
V roce 2009 se vozový park rozrostl o malotraktor typu Antonio Carraro SP 4400 HST. Ten se hned stal pomocníkem v parkové úpravě a díky příkopovému vyžínacímu ramenu značky Berti i neocenitelným pomocníkem při údržbě krajnic. Během letních prázdnin byla ke zmíněnému typu malotraktoru dokoupena i zimní výbava, která se skládá ze sypače KMV a malé hydraulické šípové radlice. Tím se stává pomocníkem i při odhrnování sněhu z chodníků.

Technické parametry:


SCAG TIGER CUB STC 48V-26 BS

SCAG TIGER CUB STC 48V-26 BS
 
Profesionální sekačky s "0" poloměrem otáčení jsou určeny jak k údržbě intenzivních (udržovaných) i extenzivních (neudržovaných) ploch. Stroje SCAG s "0" poloměrem otáčení vynikají robustní konstrukcí, kvalitními hydraulickými komponenty, jednoduchým a přesným ovládáním, rovnoměrným rozložením hmotnosti a nízko položeným těžištěm umožňujícím maximální svahovou dostupnost.

Objemná palivová nádrž, rychlost pojezdu až 20 km/h, výkonné čerpadlo a hydromotory, HD spojka a robustní žací ústrojí s nožemi z marbanové oceli řadí stroje SCAG mezi celosvětovou špičku v profesionálních sekačkách s "0" poloměrem otáčení.

Stroje SCAG lze nasadit i k ošetřování velmi neudržovaných ploch. Výměnou mezinápravového žacího ústrojí za mulčovací "Verti-2-Flail" nebo "Safety" ústrojí se SCAG stává unikátní profesionální sekačkou s "0" poloměrem otáčení, která nemá v extenzivní údržbě konkurenta.